همکاری با ما

موسسه پژوهشی علم گسترغرب ، با هدف ترویج فرهنگ تحقیق و توسعه افکار نوآورانه و خلاق درجامعه ، افتخار دارد میزبان کلیه اساتید محترم دانشگاه ها ، متخصصین ، دانشجویان ممتاز ارشد و دکتری ، نخبگان و کار آفرینان عزیزی باشد که در تمامی حوزه های علمی ، آموزشی ، اجتماعی ، صنعتی ، فرهنگی ، هنری و ... در حال فعالیت ویا تمایل به فعالیت دارند ، باشد . این همکاران محترم می توانند با مراجعه به به بخش اولویت های پژوهشی سایت ، نسبت به تهیه طرح پژوهشی اولویت مورد نظر خود اقدام نموده و با ارسال آن به آدرس موسسه شانس خود در جهت پذیرش طرح پیشنهادی ، امتحان نمایند . بدیهی است کلیه طرح های پذیرفته شده با مدیریت طراح پروژه و نظارت موسسه پژوهشی علم گستر غرب انجام خواهد پذیرفت .

ما خوشوقت خواهیم بود که توانمندی های خود را با سایر مراکز پژوهشی ، صنعتی ، دانشگاهی و ... به اشتراک گذاشته تا از محل آزاد سازی انرژی های حاصل از این هم افزایی ، قدم های موثرتری در جهت حل معضلات و مشکلات ، در هر نقطه ای از کشور عزیزمان ایران ، برداریم . بدیهی است در کلیه پروژه هایی که به صورت اشتراکی صورت خواهد گرفت طی جلسات متعدد بین موسسه پژوهشی علم گستر غرب و موسسه طرف همکار ، هماهنگی های لازم در تمامی زمینه ها بعمل خواهد آمد.

همچنین موسسه علم گستر غرب به خود می بالد که برای اولین در ایران ، میزبانی کلیه سازمانها ، کارخانجات صنعتی و تولیدی ، ارگانها و ادارات دولتی ، بخش های خصوصی و ... در بخش معرفی اولویت های پژوهشی خود ، را عهده دار باشد تا با بکار گیری نیروهای متخصص خود ، نسبت به تهیه طرح های پژوهشی مناسب برای هر اولویت اقدام نموده و سپس نتایج حاصله از اجرای این طرح های تحقیقاتی را در سازمان مربوطه پیاده سازی نماید . مسئولین محترم سازمانها ، برای این منظور لازم است در قسمت سفارش پروژه ، اطلاعات خواسته شده را تکمیل و منتظر پاسخ متخصصین علم گستر غرب باشند. بدیهی است کلیه اطلاعات افراد حقیقی و حقوقی نزد موسسه بصورت امانت و محرمانه تلقی شده و پس از پایان پروژه به ایشان تقدیم خواهد شد .

ارتباط با مدیریت: 77 39 400 (0914)
ایمیل: p.tajedini@gmail.com , info@elmgostaregharb.ir
شماره تماس موسسه: 56 89 335 (0413)
فکس: 84 51 336 (0413)

با سپاس
دکتر پرویز عبدالتاجدینی
مدیر عامل